Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Обласна медична конференція в Миргороді
2019-02-15

У Миргороді на обласну медичну конференцію зібралися сімейні лікарі, фармацевти, педіатри та інші фахівці з Полтави, Шишак, Гадяча, Лохвиці та Великої Багачки. Обговорювали, як не допустити стрімкого розповсюдження ГРВІ, профілактику захворювання в період епідускладнення з грипу та сезон 2018-2019 років.

Відкрили захід перший заступник міського голови Сергій Швайка та т.в.о. заступника міського голови, начальник відділу охорони здоров'я Сергій Михайленко. Акцентувавши на важливості тематики розширеної медичної конференції, вони побажали учасникам результативної роботи. Модератором заходу була експерт Департаменту охорони здоров'я  Полтавської ОДА Лідія Войтенко. 

Стан готовності мережі до роботи в період епідускладнень грипу, організація роботи служби екстреної медичної допомоги в період підвищення захворюваності на грип та ГРВІ, сучасні підходи до діагностики та лікування грипу в епідсезон 2018- 2019 років, захворюваність на гострі респіраторні інфекції та грип, здійснення епідеміологічного нагляду, використання інформаційних технологій в профілактиці грипу та ГРВІ, побічну дію лікарських засобів, які застосовуються для лікування хворих на хронічні вірусні гепатити - такі основні теми доповідей, які підготували фахівці відповідних напрямків медичної галузі.  

Під час конференції також наголошували на необхідності вчасної та грамотної діагностики інфекційних захворювань,  створення належних умов перебування інфекційних хворих у стаціонарі в період епідсезону, стан медикаментозного забезпечення аптечної мережі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії и з питань земельних ресурсів

28 листопада 2023  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

29 листопада 2023 року о 08.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 28 листопада 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]