Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Обговорили реалізацію демонстраційного проекту
2022-08-25

У межах реалізації проєкту з реконструкції ділянки теплової мережі по вулиці Данила Апостола відбулася двостороння онлайн зустріч представників міської ради з експертами проекту GIZ та Консалтингового агентства Garde.

У ході онлайн зустрічі міський голова Сергій Соломаха та керівник консалтингового агентства "Garde" Володимир Дебой  представили членів груп з реалізації проекту. Учасники обговорили план дій по втіленню чергового демонстраційного проєкту, який впроваджується в Україні компанією GIZ у межах ініціативи "Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні".

На зустрічі узгодили те, що на ділянці вулиць від ТК№3 до ТК№12 котельні по вул. Прорізна, 4а за адресою вул. Д. Апостола  передбачено заміну 728 метрів застарілих трубопроводів на сучасні попередньо ізольовані труби із сигналізацією. Це надасть можливість скоротити тепловтрати та експлуатувати тепломережу ще протягом тривалого часу. Після проведення заходів з реконструкції тепломережі, заплановано провести капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Данила Апостола від вул. Гоголя до вул. Сорочинської.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]