Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Обговорили організаційні питання проведення НМТ в умовах сьогодення
2023-06-01

Про проведення вступних випробувань (національного мультипредметного тесту, єдиного вступного іспиту, єдиного фахового вступного випробування) у Полтавській області у поточному році  йшлося на координаційній раді, яка пройшла у режимі відеоконференції під головуванням голови Полтавської ОВА Дмитра Луніна. Від Миргорода учасниками наради були керуюча справами виконавчого комітету Антоніна Нікітченко та начальник управління освіти, молоді та спорту Тетяна Колибельнік. 

У контексті обговорення теми з керівниками освітніх закладів та керівництвом громад було акцентовано увагу на дотриманні організаційних  питань у визначених пунктах випробувань, які будуть проходити у червні- липні цього року.  У відеоконференції також взяв участь директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]