Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Новини з будівельного майданчика
2017-06-30

На будівельному об'єкті "Реконструкція центрального мосту через річку Хорол" - активна фаза робіт.  Будівельники продовжують бетонувати консолі та готують до встановлення опалубок. Монтаж спеціальної опори на два прольоти прискорить темп будівництва навісних тротуарних консолів, розповіли у відділі капітального будівництва міської ради.

Дорожники, тим часом, асфальтують тротуарні підходи до переправи та  готують до бетонування під'їзні частини. За проектно-кошторисною документацією на реконструкцію мосту потрібно понад 28,5 мільйонів гривень. Левова частка всієї суми — це гроші Державного фонду регіонального розвитку. У поточному році на будівництво з міського бюджету передбачено 5 мільйонів гривень, один мільйон — із обласного і три мільйони із Державного фонду регіонального розвитку. Нині виконують роботи за кошти місцевого бюджету. Державні гроші очікують за кілька тижнів.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Опитування щодо гуманітарних потреб громад та їх жителів

Всеукраїнська Асоціація ОТГ ініціює збір даних щодо потреб громад та їхніх жителів з метою визначення гуманітарних потреб, мобілізації ресурсів та ефективної взаємодії

     
     
Оголошення

Оголошення про судове засідання

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках станом на 1 серпня

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста-партнери

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]