Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Необхідно дотримуватись правил карантину, щоб після виборів уникнути сплеску COVID-19, – Степанов
2020-10-22

Члени виборчих комісій та виборці мають дотримуватися протиепідемічних правил, які розроблені МОЗ та прийняті урядом, щоб мінімізувати можливість інфікування COVID-19 під час виборчого процесу та уникнути сплеску нових захворювань після виборів. Про це під час брифінгу заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Члени виборчої комісії та особи, що забезпечують виборчий процес, мають бути обов’язково у захисних масках. Звісно, це правило також стосується і виборців. У приміщенні виборчої комісії та її перед входом повинна бути розмітка на підлозі щодо дотримання соціальної дистанції – не менше ніж 1,5 метра. У день голосування має робитись дезінфікуюча обробка усіх поверхонь та провітрювання приміщень, якщо цьому сприяє погода. На виборчих дільницях мають бути розміщені усі інформаційні матеріали щодо протиепідемічних заходів та правил”, – нагадав Максим Степанов.

Очільник МОЗ також повідомив, що виборці, які знаходяться на самоізоляції, можуть проголосувати вдома. Для цього до 23 жовтня слід проінформувати виборчу комісію про необхідність забезпечити умови голосування та підтвердити свій стан медичною довідкою від сімейного лікаря.

“Ми вже багато розповідаємо про протиепідемічні заходи. Також, крім нормативних документів, якими все це регламентується, розробили відповідну інфографіку, яку ми максимально поширюємо. Я дуже прошу дотримуватись усіх без винятку правил, щоб ці вибори відбулись безпечно для вашого здоров’я”, – наголосив Максим Степанов.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]