Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Не спалюйте суху рослинність!
2020-09-21

21 вересня 2020р. працівниками інспекції з благоустрою ВЖКГ спільно з працівниками ДСНС  України м.Миргорода  було проведено спільний рейд перевірки фактів спалювання сухої рослинності на території міста Миргород.  За результатом перевірки по вулиці Прирічній було  зафіксовано факт спалювання сухої рослинності на власника домоволодіння складено адміністративний протокол.

         Мешканцям міста працівниками інспекції з благоустрою та ДСНС  вручено 12 пам’яток про заборону спалювання сухої рослинності.

         Інспекція з благоустрою ВЖКГ звертається до мешканців міста Миргорода просимо поважати себе та оточуючих, не палити сміття, обрізані гілки з дерев, скошену суху траву та бур’яни. Задимлене місто дуже шкодить здоров’ю мешканців нашого міста. Будьмо сумлінними громадянами!

Інспекція з благоустрою м.Миргорода

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]