Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Навчальний візит у Болгарію
2023-06-12

Делегація з України, до складу якої входили представники муніципалітетів Миргорода, Тростянця, Нововолинська, Чорткова та Асоціації Енергоефективних Міст України, відвідала з навчальним візитом Болгарію. У міській раді Добріча розповіли, що завдяки агенції з енергоефективності EnEffect (Болгарія), це  місто стало одним з перших, що почало впроваджувати муніципальний енергетичний менеджмент і працювати в цьому напрямку.

Керівник енергоефективних проєктів зі Швейцарії Паскаль Штайнгрубер розповів про роботу Європейської Енергетичної Відзнаки на національному рівні та за межами Європейського Союзу. Керівниця енергоефективних проєктів з Австрії Габріел Брандл розповідала про важливість громадянського суспільства у питаннях захисту клімату, комунікації, мотивації людей бути залученими до активних дій у боротьбі зі зміною клімату. Побували в дитячому садку, в якому було проведено термореновацію до класу енергоефективності В. Відвідали пожежну частину, яку було повністю термомодернізовано та встановлено сонячну електростанцію для обігріву та охолодження будівлі, а також запроваджено систему енергомоніторингу для цієї будівлі. А ще відвідали приватну організацію, що займається проєктуванням та встановленням сонячних електростанцій, а також має власну СЕС на даху на 30 кВ*год (15 кВ*год  на кожній будівлі), що в основному використовується для зарядки електрокарів. Про це розповіла головна спеціалістка відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Анна Маріна. 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]