Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Наше завдання - це турбота про людей
2022-06-29

Повномасштабне вторгнення російської федерації на нашу землю, запровадження воєнного стану в Україні стало величезним викликом для системи надання соціальних послуг. Сьогодні кожен день, кожна година може бути вирішальною для життя і здоров’я людини. Спеціалістами Територіального центру було здійснено виїзд для надання соціальних послуг жителям с. Слобідка за місцем їх проживання.

Під час виїзду перукарем відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Тетяною Омеляненко надано послуги 13 особам.

Також проведено перевірку якості надання соціальної послуги «догляд вдома» соціальним робітником. Відвідано 5 підопічних, які отримують соціальну послугу «догляд вдома» у відділенні соціальної допомоги вдома. За результатами відвідувань зауважень до роботи соціального робітника не виявлено. Всі послуги надаються вчасно та в повному обсязі.

Крім того, соціальним працівником надано інформаційно-консультативні послуги та проведено роз’яснювальну роботу серед підопічних стосовно соціального обслуговування та соціального захисту населення в умовах воєнного стану.

Спеціалісти Територіального центру постійно відстежують індивідуальні потреби своїх підопічних та вживають заходів щодо їх задоволення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]