Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Наше завдання - це турбота про людей
2022-06-29

Повномасштабне вторгнення російської федерації на нашу землю, запровадження воєнного стану в Україні стало величезним викликом для системи надання соціальних послуг. Сьогодні кожен день, кожна година може бути вирішальною для життя і здоров’я людини. Спеціалістами Територіального центру було здійснено виїзд для надання соціальних послуг жителям с. Слобідка за місцем їх проживання.

Під час виїзду перукарем відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Тетяною Омеляненко надано послуги 13 особам.

Також проведено перевірку якості надання соціальної послуги «догляд вдома» соціальним робітником. Відвідано 5 підопічних, які отримують соціальну послугу «догляд вдома» у відділенні соціальної допомоги вдома. За результатами відвідувань зауважень до роботи соціального робітника не виявлено. Всі послуги надаються вчасно та в повному обсязі.

Крім того, соціальним працівником надано інформаційно-консультативні послуги та проведено роз’яснювальну роботу серед підопічних стосовно соціального обслуговування та соціального захисту населення в умовах воєнного стану.

Спеціалісти Територіального центру постійно відстежують індивідуальні потреби своїх підопічних та вживають заходів щодо їх задоволення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 22 лютого 2024 року

     
     
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Миргородський ліцей «Лінгвіст»  оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]