Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Нарада з актуальних питань
2022-07-14

Міський голова Сергій Соломаха провів робочу нараду за участю профільних заступників та керівників самостійних управлінь і відділів. Ключова тема зібрання - фінансова дисципліна: ефективне використання коштів головними розпорядниками з урахуванням змін у бюджетному законодавстві в умовах воєнного часу. Перед тим, як докладно обговорити це питання, міський голова  акцентував на дотриманні працівниками колективів заходів безпеки під час сигналу "повітряна тривога", повідомивши, що розроблений перелік укриттів для працівників організацій, які такого захисту не мають.

Далі міський голова розповів про його участь в селекторній нараді, проведеній за ініціативи Асоціації міст України. Представники Уряду розповіли очільникам громад  про зміни до чинних постанов, які регламентують перелік видатків з бюджету, що можуть здійснюватися в період воєнного стану. Сергій Павлович звернувся до розпорядників коштів ознайомитися з постановами,  переглянути видатки, виокремити першочергові та спланувати їх раціональне використання. Із доповненнями на цю тему також виступили начальник фінансового управління Сергій Скляр та заступник начальника управління Держказначейства в Миргородському районі Віра Олексенко.

Підсумовуючи нараду, міський голова закликав головних розпорядників коштів шукати нестандартні рішення та максимально використати кошти на реалізацію запланованих заходів.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги жителів сіл Гаркушинці, Вовнянка, Петрівці

Виїзний прийом громадян спеціалістами комунальних служб Миргородської міської ради

 

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 18 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних служб Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]