Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Налагоджуємо співпрацю з управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців
2022-06-03

Представники Управління Верховного комісара у справах біженців ООН  (UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні) Наталія Крандієвська, спеціалістка з надання гуманітарної допомоги та Вікторія Хвесік, спеціалістка з питань захисту зустрілися із представниками влади Миргородської громади та району, щоб обговорити співпрацю та допомогу для ВПО, які знайшли прихисток на цій території.

З початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну Миргородщина активно приймає вимушених переселенців та забезпечує їх речами першої необхідності. У ході розмови було обговорено соціальні та гуманітарні питання внутрішньо переміщених осіб, розв'язання актуальних проблем. Наразі у Миргородській громаді зареєстровано майже 7 тисяч ВПО. Щиро дякуємо гуманітарним хабам, міжнародним організаціям та партнерам з ООН за увагу до нашого міста та допомогу у вирішенні соціальних та гуманітарних питань. Сподіваємося, що черговий візит представників UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні  буде продовженням подальшої успішної та ефективної співпраці.  Також під час перебування у Миргороді представниці управління Верховного комісара ООН у справах біженців побували в  гуманітарних пунктах та поспілкувалися з внутрішньо переміщеними особами у колективних центрах їх проживання. 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]