Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Найголовніше про ситуацію в громаді станом на 24 лютого
2022-02-24

Станом на 17.00 ситуація в Миргородській громаді спокійна та контрольована. Комунальні заклади, лікарні, продовольчі магазини, аптеки працюють в штатному режимі. (Зранку були перебої в роботі торговельних об'єктів та аптек). Завтра школи не працюватимуть, в садочках буде організовано роботу чергових груп. Для медичних працівників буде забезпечено автотранспорт.

Просимо жителів без потреби не виходити на вулицю. Пересуватися Миргородською територіальною громадою необхідно з документом, що посвідчує особу.

Зверніть увагу, що з 24 лютого, з 22.00 до 6.00, вводиться комендантська година.

Увага! Жителі громади, будьте особливо обережні! Не панікуйте! Перевіряйте інформацію з офіційних джерел. Уважно слухайте сигнали оповіщення. У разі небезпеки - знайдіть місце укриття поряд з вами.

Керівництво міста працює в режимі 24/7, координуємо дії з військовими та правоохоронцями.

Зранку 24 лютого російські війська  обстріляли військовий аеродром у Миргороді. За уточненою інформацією, поранено троє військовослужбовців. Цивільне населення не постраждало.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net