Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО
2021-05-21

Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб» від 27 грудня 2017 року № 1057 (із змінами) ТОВ « Комплекс оздоровлення та відпочинку «Ірбіс» та ТОВ «Золота Нива» надали підтверджуючі документи щодо відповідності суб’єкта надання послуг вимогам  для включення їх до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції.

На підставі відповідних документів, наданих закладом, протоколом робочої групи від 20.05.2021 року за № 1 прийнято рішення про включення ТОВ «Комплекс оздоровлення та відпочинку «Ірбіс» та ТОВ «Золота Нива» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції.

Місце провадження діяльності ТОВ «Комплекс оздоровлення та відпочинку «Ірбіс»: Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Поповича,1.

Місце провадження діяльності ТОВ «Золота Нива»: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул.Чорноморська, 16.

        В ТОВ «Комплекс оздоровлення та відпочинку «Ірбіс» та ТОВ «Золота Нива» послуги надаються кваліфікованими спеціалістами у відповідності до плану проведення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Повну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Миргородської міської ради, за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 92, каб. 9, або зателефонувавши  за тел.  05355) 5-61-31.

 

Управління соціального захисту населення

Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії и з питань земельних ресурсів

28 листопада 2023  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

29 листопада 2023 року о 08.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 28 листопада 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]