Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
На порядку денному – соціальні питання
2019-01-21

На засіданні комісії з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства, що відбулося 21 січня, було опрацьовано питання, внесені до затвердження на черговій 43-й сесії.

На засіданні профільної комісії було детально обговорено наступні проекти рішень: Про затвердження Міської програми "Здоров'я жителів міста Миргорода" на 2019 рік; Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року №299 "Про затвердження Переліку окремих категорій громадян, за пільговий проїзд яких у автомобільному транспорті на міських маршрутах загального користування здійснюються компенсаційні виплати перевізникам за рахунок коштів міського бюджету"; Про затвердження міської Програми „Забезпечення соціальним житлом, житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2019 рік”; Про затвердження Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2019 рік; Про звіт постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства; Про звільнення заступника міського голови.

Ключовими питаннями обговорення були медична галузь та пільгове перевезення громадян. Зокрема, під час обговорення медичної теми (інформували начальник відділу охорони здоров'я Сергій Михайленко та директор комунального некомерційного підприємства «Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Фошин), комісія рекомендувала розробити додатково профілактичні заходи для оздоровлення населення міста.

У ході дискусії питання пільгового перевезення, яке передбачає зміни в графіку роботи пільгових маршрутів, було рекомендовано вивчити питання щодо забезпечення рейсу за напрямком "Стадня-Багачанська".

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]