Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
На порядку денному – детінізація заробітної плати
2018-09-24

Заступник міського голови Борис Баришполець провів семінар-нараду з питання детінізації заробітної плати. Для участі в роботі семінару були запрошені члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, керівники відповідних служб міської ради, керівники об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, фізичні особи–підприємці.

Про роботу робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення міста станом на 24.09.2018 року доповіла начальник відділу праці управління соціального захисту населення Тетяна Овлах. Про легалізацію трудових відносин та застосування штрафних санкцій інформувала головний державний інспектор управління держпраці у Полтавській області Світлана Гармаш. Начальник Миргородської ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області Наталія Молочко нагадала підприємцям Порядок нарахування та сплати податків і заробітної плати найманої праці. Про страхові внески та Страховий стаж роботи для призначення пенсій розповіла заступник начальника Миргородського об’єднаного управління Пенсійного Фонду Оксана Лось.

Після інформаційної частини підприємців запросили до діалогу.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]