Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
На Полтавщині запровадили нові соцвиплати для захисників і жителів області, які постраждали від війни
2022-07-27

Упровадження нових соціальних виплат для захисників і жителів області, які постраждали від війни – такі ініціативи Полтавської ОВА затвердили 26 липня на 14 позачерговій сесії обласної ради 8 скликання. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«У Полтавській області запроваджують нові соцвиплати для наших захисників і жителів, які постраждали від війни. Сьогодні депутати обласної ради підтримали цю ініціативу. По-перше, ідеться про допомогу військовим, які отримали поранення, контузію чи каліцтво під час захисту країни, у розмірі до 20 тис. грн. Кошти спрямують на реабілітацію. По-друге, допомогу сім’ям загиблих і постраждалих цивільних унаслідок авіаударів, збройних нападів під час війни – 50 тис. грн допомоги родинам загиблих. Також передбачено допомогу пораненим цивільним особам, розмір якої буде  залежати від ступеня отриманих ушкоджень, – зауважив Дмитро Лунін. – Підтримуємо наших людей! Слава Україні!».

Найближчим часом такі виплати зможуть отримати, в тому числі, й жителі Кременчука, де 27 червня відбувся ракетний обстріл торгового центру «Амстор».  

За його словами, область також продовжує фінансово підтримувати родини загиблих захисників і надає сімʼям по 50 тис. грн допомоги, а дітям загиблих Героїв – щомісячну грошову допомогу. 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]