Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
На другому окрузі громади проходять звітно–виборні збори
2022-06-20

Нині  на другому окрузі Миргородської громади активно проходять звітно–виборні збори по обранню голів будинкових та вуличних комітетів. Кожен будинок та кожна вулиця - є окремим суб’єктом, якому необхідно мати свого представника для вирішення багатьох нагальних питань. Ці питання переважно стосуються комунальної сфери нашого життя, наприклад водо та газопостачання, проведення ремонтних робіт у будинках, вивозу сміття, покосу трави тощо. Тож коли відсутній голова будинкового чи вуличного комітету, вирішити будь-яке питання стає проблемним.

Будинком чи вуличком - є дуже важливою складовою у ланцюзі органів самоорганізації населення, оскільки відіграє ключову роль у підписанні актів фактичного місця проживання осіб. А ще підписує договори з комунальними підприємствами, надає характеристики на громадян до відділу поліції та пробації.  Дуже позитивним є те, що на окрузі виборні збори проводяться лише через тимчасову відсутність попередньо обраних голів, які зараз боронять терени нашої Батьківщини.

Хотілося особисто від себе, як від інспектора, який співпрацює з будинковим комітетом, звернутися до мешканців і попросити їх підтримувати обраних ними голів, оскільки вони відстоюють їхні інтереси на безкоштовних засадах. Тож будьмо соціально активними та будуймо разом «здорові» відносини на взаєморозумінні та повазі, адже наш позитив та злагоджена праця наближає нашу з вами перемогу на всіх фронтах.

  Тетяна Лукаш,

інспектор по роботі з органами самоорганізації населення (округ  2)

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]