Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
На часі:профілактика грипу
2015-11-10

Щороку в нашій області  на грип хворіють майже 350 тисяч осіб. Найвищі показники захворюваності на ГРВ з року в рік спостерігаються у Комсомольську та Гребінківському районі, Полтаві, Полтавському, Чутівському та Диканському районах. Причому найбільше хворіють саме діти — 64% усіх хворих. Тому за словами медиків,  важливим є вчасне реагування на ті проблеми, які виникають: робота із групою ризику – вагітними; своєчасна госпіталізація, робота із пацієнтами, які мають тяжкі ускладнення під час перебігу захворювання.

 За словами директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктора Лисака,  на сьогодні створений штаб, ми постійно ведемо моніторинг росту захворюваності. Відпрацьовані шляхи, щодо госпіталізації пацієнтів у реанімаційні відділення, де створене боксоване відділення, — прокоментував Віктор Лисак. — Такі відділення створені у Полтавській, Кременчуцькій та Лубенській міських лікарнях, Миргородській центральній районній лікарні. Головний лікар  також наголошує на необхідності створення незнижуваних запасів лікарських засобів. Такий запас ліків має бути не лише у центральних районних лікарнях, а і в амбулаторіях, і у фельдшерсько-акушерських пунктах.

Віктор Лисак зауважив, що в області вже почали робити щеплення проти грипу.
  Для щеплення лікарів мобільних оперативних медичних бригад, які будуть надавати лікувальну і консультативну допомогу, придбано 973 дози вакцини. В достатній кількості зараз є вакцина «Ваксигрип».  Вартість вакцини на сьогодні складає 112 гривень (дешевше, ніж торік). Проте вартість лікування важких перебігів цієї недуги, а тим більше ускладнень після неї, може вилитися у сотні, а то й тисячі гривень. Тому він закликав мешканців області убезпечитися від грипу і зробити щеплення. Вакцину можна придбати у аптечній мережі у вільному доступі. Для підприємств вакцина постачається під замовлення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]