Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородці діляться досвідом щодо поводження з твердими побутовими відходами
2022-02-22

Цього разу до Миргорода приїхали представники чотирьох громад Полтавщини, щоб перейняти досвід  та напрацювання по збору й утилізації твердих побутових відходів. За словами керівника делегації, представника ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини» Олександра Полупана, у Гребінківській, Пирятинській, Новооржицькій та Чорнухинській громадах нині впроваджують європейські тренди поводження з твердими побутовими відходами. І першим етапом цього міжмуніципального проекту є виявлення несанкціонованих звалищ, їх інвентаризація та вироблення пропозицій щодо їх ліквідації, в  тому числі й обрахування, які кошти і ресурси потрібні для цього.

"Так як ми знаємо, що у вас більше десяти років впроваджується програма роздільного збирання твердих побутових відходів і програма досить успішно себе зарекомендувала на теренах Полтавської області, то сьогодні саме представники цих чотирьох громад ознайомляться з вашими досягненнями, а також, що для таких поїздок важливе – живе спілкування і вирішення питань, які хвилюють на сьогодні ці громади", – розповів Олександр Полупан.

Заступник міського голови Сергій Швайка презентував гостям результати багаторічних напрацювань щодо поводження з твердими побутовими відходами у приватному секторі, багатоквартирних житлових будинках та у сфері комерційної діяльності. Також гості побували на окремих контейнерних майданчиках по роздільному збору сміття та на виробничій базі комунального підприємства «Спецкомунтранс», де отримали вичерпні відповіді на свої запитання. 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net