Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородський ЦНАП - кращий ЦНАП 2019
2019-05-30

"Кращий ЦНАП - 2019" та "Кращий адміністратор" - одразу дві відзнаки отримав Миргородський Центр надання адміністративних послуг за підсумками проведення обласних конкурсів. Результати конкурсу оголосили 29 травня на виїзному засіданні колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА, що яке проходило в м. Кременчук. Вітаємо колектив із заслуженими нагородами, які підтверджують оперативну роботу та злагоджені дії команди професіоналів. 

За словами керівника Миргородського ЦНАП Оксани Коротіної, установа надає 117 адміністративних послуг, з них 80 послуг, які надаються відділами та управліннями міської ради, 37 - послуги органів виконавчої влади. У ЦНАПі надають адміністративні послуги з питань архітектури та містобудування, з земельних питань. Також залучать спеціалістів з інших відділів виконавчого комітету Миргородської міської ради. 6 березня 2019 року підписано Меморандум про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг (у зв’язку з ліквідацією ЦНАП Миргородської райдержадміністрації) між Миргородською міською радою та Миргородською райдержадміністрацією. Відтепер жителі Миргородського району можуть отримувати якісні адміністративні послуги в ЦНАПі міста Миргород.

Незважаючи на те, що кожного дня в Миргородському ЦНАПі обслуговується чимало громадян, черг в установі немає. Це говорить лише про ефективність прийому замовників послуг і про те, що в установі на належному рівні відпрацьований контакт між адміністраторами та одержувачами адмінпослуг.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]