Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородській авіабригаді - 74 роки
2015-11-30

27 листопада 2015 році Миргородській авіаційній бригаді виповнилося 74 роки. З нагоди річниці створення авіабригади у Центрі естетичного виховання відбулися урочисті збори. Зі святом авіаторів привітали представники міської влади та учасники художньої самодіяльності.

Командир 831 Миргородської Галацької Червонопрапорної ордена Кутузова 3 ступеня бригади тактичної авіації Сергій Ялишев нагадав історію бригади тактичної авіації та підсумував роботу. Він зазначив, що усі ці роки авіаційна бригада гідно продовжує бойові традиції. Зокрема, у 1985 році її пілоти одні з перших опанували техніку четвертого покоління. Вищий пілотаж на військових літаках СУ-27, американському "Фантомі-16С" та іншій військовій техніці продемонстрували на Міжнародних навчаннях «Безпечне небо-2011». Брали участь у зоні проведення АТО - ловили повітряних шпигунів, та продовжують злагоджено  виконують завдання по охороні повітряного кордону України. Майстер своєї справи запевнив, що авіатори і надалі вірно служитимуть народу України.

Зі святом авіаторів привітали представники міської влади: заступники міського голови Сергій Павленко та  Костянтин Кірпосенко. З нагоди свята військовослужбовцям було вручено Почесні грамоти Миргородської міської ради.

Учасники художньої самодіяльності міста для захисників миргородського неба дали святковий концерт.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net