Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородські учні - рекордсмени!
2024-06-05

На допомогу вчителям початкових класів Миргородської міської ради  управлінням освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради (начальник Тетяна Колибельнік) було закуплено на 2023-2024 навчальний рік програмне забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «КРАЇНА МРІЙ» в рамках проєкту «Рівний доступ до освіти. Освіта в умовах воєнного стану».

Така діджиталізація освітнього середовища для підвищення якості освіти та мотивації учнів в умовах воєнного стану стала вправним інструментом у руках педагогів ОЗО «Миргородський ліцей ім. І. А. Зубковського» Ніни Тимофєєвої та Лариси Дзядович. 9 травня 2024 року їх учні 3-А та 3-Б класів – це аж шість команд – взяли участь у встановленні національного рекорду в найбільшій освітній онлайн-грі "Quiz Діти", що зареєстровано в Національному реєстрі рекордів України «з найбільшої кількості команд в освітній онлайн-грі». Організатором  гри виступило видавництво "Країна мрій".

Щомісячні навчально-розважальні ігри "Quiz" з рейтинговою системою, що містять три раунди з шістьма питаннями різного рівня складності в кожному. Це виконання завдань за шкільною програмою в динамічному форматі.

А ще в даному контенті від «Країни Мрій» є безліч майстер-класів. Так, Шапочка Микола, учень 3 – А класу (вчитель Лариса Дзядович) отримав смарт годинник за майстерки!

Одночасно в онлайн-режимі зіграли в гру «QUIZ. Діти» 1186 команд із 23 областей України! Гра була захоплюючою та цікавою. Неможливо повністю висловити всі ті емоції, які отримали учасники та їх наставники!

 

Вікторія Соломаха,

директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Миргородської міської ради та координатор гри "Quiz Діти".

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]