Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргород відвідали делегації з міст-побратимів
2023-04-19

Миргород з офіційним візитом відвідали дві делегації з міст-побратимів - Згожельця (Польща) та Горної Оряховиці (Болгарія). Наші друзі приїхали підтримати миргородців у ці часи випробувань, потиснути руку підтримки та долучитися до Міжнародної конференції муніципалітетів та регіонів, що проходить у Києві.

У міській раді відбувся круглий стіл за участю представників міст-побратимів, керівництва міста та голів депутатських фракцій. Сторони спілкувалися про актуальні питання сьогодення, про партнерську підтримку України, про мужність українських захисників і захисниць, про внесок жителів Миргородської громади у довгоочікувану перемогу над російським окупантом. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх полеглих Героїв.

За словами представників міст-побратимів, вони щиро  підтримують прагнення України до миру та запевняють муніципалітет  у подальшій  тісній співпраці між дружніми містами.

Рафал Гроніч - мер міста Згожелець подякував українцям за мужність та висловив постійну гарантію підтримки нашій громадіі.

Нагадаємо, що Польща з перших днів повномасштабного вторгнення постійно підтримує Україну. Від побратимів зі Згожельця наша громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів, які було передано до КП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування", генератори, одяг та медикаменти.

Делегацію з Горної Оряховіци представляв заступник мера, Григор Мінков. Він також висловив слова підтримки та подальшої співпраці між братніми народами. Нашу громаду побратими підтримують продуктами харчування, спальними мішками, одягом, взуттям, медикаментами, раціями.

Миргородський міський голова Сергій Соломаха від імені депутатського корпусу також подякував за взаємодію та підтримку нашої громади і України: "Дякуємо польському і болгарському народам  за незмінну позицію, підтримку всіх українців та жителів нашої громади. Дякуємо жителям Згожельця та Горної Оряховиці і за  теплі слова, і  добрі справи. Спасибі за те, що допомагаєте наближати перемогу!".

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]