Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Міжнародний день захисту дітей в Миргородській громаді
2022-06-03

"Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості".   Так вважав Василь Сухомлинський. І саме таку атмосферу - краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії і творчості - створили для маленьких жителів громади працівники культури  у  Міжнародний день захисту дітей. Було багато радісних посмішок, весь день панувала атмосфера гарного настрою, за що щиро дякували дітлахи та батьки організаторам заходів.

У закладах культури громади для маленьких жителів було проведено низку заходів: майстер-клас «Чарівні квіти» (с. М.Сорочинці), розваги для дітей «Дитинства яскравого мить» (с. Хомутець), веселі розваги (МБК, с. Вовнянка), літературно-ігровий калейдоскоп «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» (с. Єрки), велоквест (с. Кибинці), свято «Діти – квіти життя» (с. Петрівці),  «Наше дитинство» (Дитячо-юнацька бібліотека), «Свято миру та сонця» (с. Довгалівка), «Веселі непосиди» (с. Мальці), «Розважальний калейдоскоп» (с. Слобідка), «Наші діти! Наш скарб! Наше майбутнє!» (с. Зубівка), розважально-ігрова програма «Веселковий світ дитинства (с. Гаркушинці), «Загадковий пікнік» (с. Ярмаки). В музеях відкрито виставки творчих робіт. Всі свята проводились з дотриманням заходів безпеки. Про це повідомили у відділі культури міської ради.

 

 


 
ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net