Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Місцеві вибори — 2020: як правильно заповнювати новий бюлетень
2020-10-23

Центральна виборча комісія пояснила, як правильно заповнювати бюлетень на місцевих виборах. У бюлетені буде два поля для голосування, в одному з яких необхідно вписати цифру у трафареті. Бюлетень-2020 відрізняється від виборчих документів минулого зразка, оскільки цього року депутатів до місцевих, районних та обласних рад обиратимуть за новою системою виборчих списків.

Виборці обиратимуть не лише партію, а і представників від неї. Відтак у бюлетенях буде два поля для відмітки. У першому квадраті треба буде ставити відмітку за партію – це може бути «+», «✓» чи інші позначки. У другому квадраті –   вписати номер депутата, який вам із цієї партії подобається.

У списках на кожному окрузі партію може представляти від 6 до 12 кандидатів у депутатів, а тому другий квадрат у бюлетені ділиться на дві клітинки з трафаретом. Тому якщо ваш кандидат балотується під номером 12 – ви використовуєте дві клітинки цього квадрату. Якщо ж під одиничним номером від 1 до 9 – тоді відповідну цифру  вписуєте у другій клітинці, як це наведено у відеопоясненні ЦВК.

Відомство нагадує, що кожен виборець має право голосувати лише за одну партію та одного кандидата в депутати з цієї самої партії.

 Відео про заповнення бюлетеня

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]