Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Мешканці будинку на вулиці Гоголя організували толоку
2024-04-04

У лютому 2022 року ворог підступно почав наступ на нашу землю. Десятки тисяч мирних людей змушені були покинути рідні домівки і рятуватись від рашистської навали. Серед них була і Шифан Єлизавета Володимирівна, яка знайшла притулок в нашому місті. Але війна не зламала жінку. Єлизавета Володимрівна завжди займала активну життєву позицію, тому і на новому місці швидко включилась в життя громади.

08.06.2023 року мешканці будинку №137/8 по вулиці Гоголя обрали її головою будинкового комітету і не пошкодували про це. Будинок і прилегла територія тепер завжди охайні, подвір'я затишне, тут приємно  мешканцям жити і відпочивати.

Так і цієї весни, тільки дозволили погодні умови, Єлизавета Володимирівна організувала мешканців на толоку. У них вже все до ладу - сміття та торішнє листя прибране, дерева обрізані, дитячий майданчик впорядковано. Про це розповіла розповіла Валентина Ступак, інспектор сектору по роботі з органами самоорганізації населення організаційного відділу Миргородської міської ради.

Закликаєм всіх мешканців міста брати приклад та приєднуватись до прибирання, адже чистота міста починається з чистоти кожного подвір'я та прилеглої території. Зробимо наше місто квітучим та затишним!

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]