Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Літо починається дитячим святом
2019-06-04

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Саме діти є тим рушієм, який спонукає нас, дорослих, творити добро. Для малечі Миргорода цього року влаштували калейдоскоп різноманітних розважальних заходів та благодійних акцій, концертів, змагань та конкурсів у всіх мікрорайонах.

На проведення святкових заходів з міського бюджету було виділено близько 12,8 тис.грн. Святкову атмосферу допомогли створити благодійники, депутати, приватні підприємці, працівники відділу культури. Залюбки діти - вихованці позашкільних закладів ділилися своєю творчістю. З концертними програмами та номерами художньої самодіяльності вони побували у кожному мікрорайоні. Веселий сміх, гучна музика, запальні танцювальні та циркові номери створили невимушену атмосферу свята дитинства. Задоволеними залишилися усі. Розважальні ігри, конкурси, веселі змагання, безліч  чудових моментів для великої кількості дітлахів, які побували на святі. Невгамовні діти брали участь у конкурсах, за що отримували заохочувальні солодкі подарунки та море позитивних емоцій. Дітлахи тішилися подарунками, розважалися, а дорослі раділи тому, що змогли для наймолодших українців подарувати миті щастя та радості.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]