Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Літо - час пляжного футболу!
2019-07-31

Саме період тривалих літніх канікул, коли сотні дітей не обтяжені навчальними турботами – найліпший час для популяризації такого виду спорту – як пляжний футбол. Він поєднує в собі як спортивний так і розважальний аспекти, переносячи традиційну гру на улюблені пляжі міста.

 За ініціативи міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"  було проведено змагання з пляжного футболу серед юнаків 2009-2011 р.н. В спритності та майстерності на міському пляжі змагалися три команди юних спортсменів: "Склад", "Фенікс" та "Ураган". У запеклій боротьбі першість здобула команда "Фенікс", друге місце посіла команда "Ураган", і третє - команда "Склад". Всі учасники були нагороджені солодкими подарунками, а окрім цього, організатори також відзначили кращих гравців: Полторацький Ярослав (команда "Фенікс"), Мельченко Дмитро (команда "Ураган") та Хоменко Назарій (команда "Склад").

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 липня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5788 жителів громади станом на 1 липня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає близько 16,0 млн грн. 

Перевірити наявність боргу можна за посиланням.

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 17 липня 2024 року
 
     
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]