Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Легалізація зайнятості в Миргороді
2018-10-16

Проблема легалізації праці залишається актуальною. Відповідно до Конституції України людина, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість визнаються найвищими соціальними цінностями. Кожна людина має право на працю, тобто можливість заробляти собі на життя роботою, яку вона вільно обирає.

Нині сектор ринку праці у приватних структурах досить широкий. Чимало роботодавців пропонують, на перший погляд привабливі умови, зокрема – високу заробітну плату. Зацікавленість працівника заробити побільше сьогодні, а роботодавця – заощадити на сплаті податків негативно позначається на майбутньому цього ж працівника. Мова йде про виплату заробітної плати на рівні, меншому за мінімальний та здійснення трудових відносин без належного оформлення – виплату грошей у             «конвертах». Порушення трудового, пенсійного та податкового законодавства призводить до обмеження конституційних прав громадян.

            Питання легалізації  тіньової зайнятості населення міста знаходиться на постійному контролі у виконавчому комітеті Миргородської міської ради. Впродовж поточного року  робочою групою по легалізації заробітної плати та зайнятості населення міста проведено 12 рейдів, спостережено 57 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 11 найманих працівників, які  працювали без оформлення трудових відносин. До управління Держпраці у Полтавській області направлено матеріали по 9 суб’єктах господарської діяльності для вжиття заходів у межах наданих повноважень та 6 матеріалів до Головного управління ДФС у Полтавській області.  Впродовж 2018 року проведено 11 засідань робочої  групи  по легалізації заробітної плати та зайнятості міста, заслухано 28 керівників юридичних осіб та 4 фізичні особи – суб’єкти господарської діяльності, прийняті відповідні рішення.

За результатами проведеної роботи та згідно даних Миргородської ОДПІ ГУ ДФС У Полтавській області у добровільному порядку суб’єктами господарської діяльності легалізовано 596 робочих місць.

            Звертаємось до роботодавців з проханням подбати про соціальний захист своїх працівників та забезпечити їх легальною заробітною платою у розмірі, не нижчому за мінімальний рівень.

 

 

Т. М. Овлах,

начальник відділу праці

     УСЗН Миргородської міської ради                                          

ОГОЛОШЕННЯ
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 22 лютого 2024 року

     
     
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Миргородський ліцей «Лінгвіст»  оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]