Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Кращого проєктного менеджера обираєш саме Ти!
2022-02-21

24 лютого завершується голосування за звання «Кращий менеджер громадських бюджетів. Полтавщина» у межах обласної програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки». У конкурсі бере участь команда миргородських менеджерів на чолі з начальником відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяною Усик. Підтримаймо проєктного менеджера Тетяну Дмитрівну, перейшовши за посиланням: https://smartregion.pl.ua/bm/participants/1/1

Для голосування потрібно зареєструватися через Приват24 або інші доступні банки. 

Інструкція по голосуванню 

Організатори обіцяють за перемогу у конкурсі 50 тисяч гривень. Тетяна Усик говорить, що переможні кошти  спрямує  на допомогу у боротьбі за життя своєї колеги Анни Торубари. Тому, кожен голос - важливий і вирішальний!

 

Довідково: з 2016 року Тетяна Усик є координатором всіх обласних проєктів, конкурсу проєктів розвитку територіальних громад, є членом локальної групи з питань бюджету участі Миргородського району, автором кількох громадських ініціатив.

У відділі муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради, начальником якого є Тетяна Усик, працює злагоджена команда з трьох головних спеціалістів - Анна Торубара, Валентина Горбань, Сергій Сень. Серед широкого спектру задач відділу є і популяризація громадських ініціатив, започаткованих Полтавською обласною радою. Спеціалісти відділу надають консультативно-методичну допомогу громадянам щодо підготовки проєктних заявок, організовують та сприяють процесам голосування в системі «SMART REGION», контролюють якісне виконання виграних проєктів та звітування за їх виконання.
  Відділ успішно працює над залученням додаткових ресурсів за різноманітними напрямками для розвитку Миргородської громади. Щороку командою відділу реалізується ряд проєктів, готуються нові грантові заявки, стимулюється активна участь представників суспільства у проектних ініціативах.
  До особистих заслуг Тетяни належить ініціатива з активного розвитку велоруху в Миргородській громаді, залучення коштів на промоційні заходи та розбудову велоінфраструктури.
  Команда відділу організовує різноманітні заходи з масовим залученням громадян, розуміючи позитивний вплив активних громадян на розвиток громади.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]