Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Кращого проєктного менеджера обираєш саме Ти!
2022-02-21

24 лютого завершується голосування за звання «Кращий менеджер громадських бюджетів. Полтавщина» у межах обласної програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки». У конкурсі бере участь команда миргородських менеджерів на чолі з начальником відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяною Усик. Підтримаймо проєктного менеджера Тетяну Дмитрівну, перейшовши за посиланням: https://smartregion.pl.ua/bm/participants/1/1

Для голосування потрібно зареєструватися через Приват24 або інші доступні банки. 

Інструкція по голосуванню 

Організатори обіцяють за перемогу у конкурсі 50 тисяч гривень. Тетяна Усик говорить, що переможні кошти  спрямує  на допомогу у боротьбі за життя своєї колеги Анни Торубари. Тому, кожен голос - важливий і вирішальний!

 

Довідково: з 2016 року Тетяна Усик є координатором всіх обласних проєктів, конкурсу проєктів розвитку територіальних громад, є членом локальної групи з питань бюджету участі Миргородського району, автором кількох громадських ініціатив.

У відділі муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради, начальником якого є Тетяна Усик, працює злагоджена команда з трьох головних спеціалістів - Анна Торубара, Валентина Горбань, Сергій Сень. Серед широкого спектру задач відділу є і популяризація громадських ініціатив, започаткованих Полтавською обласною радою. Спеціалісти відділу надають консультативно-методичну допомогу громадянам щодо підготовки проєктних заявок, організовують та сприяють процесам голосування в системі «SMART REGION», контролюють якісне виконання виграних проєктів та звітування за їх виконання.
  Відділ успішно працює над залученням додаткових ресурсів за різноманітними напрямками для розвитку Миргородської громади. Щороку командою відділу реалізується ряд проєктів, готуються нові грантові заявки, стимулюється активна участь представників суспільства у проектних ініціативах.
  До особистих заслуг Тетяни належить ініціатива з активного розвитку велоруху в Миргородській громаді, залучення коштів на промоційні заходи та розбудову велоінфраструктури.
  Команда відділу організовує різноманітні заходи з масовим залученням громадян, розуміючи позитивний вплив активних громадян на розвиток громади.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net