Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Кластеризація як інструмент підвищення стійкості агробізнесу громади
2023-11-14

За "круглим" столом "Кластеризація як інструмент підвищення стійкості агробізнесу Полтавської області", який відбувся 14 листопада у приміщенні Полтавського державного аграрного університету, було широко обговорено питання створення кластеру як рушія економічного та інноваційного розвитку на регіональному рівні. Учасником заходу від Миргородської громади була головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу Інна Рубан.

У рамках круглого столу були представлені успішні приклади функціонування агрокластерів у інших областях України, а також державні та міжнародні грантові програми підтримки сільськогосподарських мікро-, малих та середніх підприємств.

Створення агрокластеру в нашій громаді сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості сільськогосподарського сектору та сприятиме залученню іноземних інвестицій. Відділом підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу продовжується робота у цьому напрямку.

Захід організовано за сприянням Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОВА, Департаментом агропромислового розвитку Полтавської ОВА та агенцією регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

Відділ підприємництва, торгівлі та АПК міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]