Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Із засідання виконавчого комітету
2016-02-24

24 лютого відбулося засідання виконавчого комітету. На порядку денному було заслухано і прийнято рішення з наступних питань: про результати роботи Інспекції з благоустрою відділу житлово-комунального господарства міської ради за 2015 рік, про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» за 2015 рік, про підсумки виконання рішення виконавчого комітету від 09 лютого 2011 року № 123 "Про затвердження плану заходів щодо концепції реалізації державної політики в сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки". На засіданні також було прийнято рішення з питань архітектури та містобудування, підприємництва, надання матеріальної допомоги та інші. Вів засідання міський голова Сергій Соломаха.

З першого питання доповідав начальник інспекції з благоустрою Сергій Ананський. Він повідомив, що за звітний період складено 88 адміністративних протоколів, що на 5 протоколів більше, ніж за минулий 2014 рік (83 протоколи). Фінансовий результат роботи інспекції поповнив міський бюджет на 32 566 грн., що на 1 346 грн. більше в порівнянні з 2014 роком (31 220 грн.).  Далі керівник відзвітував по всіх напрямках роботи. Однак, за словами членів виконавчого комітету і громадських активістів, інспекція у багатьох питаннях не допрацьовує: кількість звалищ не зменшилася, стихійна торгівля не припинилася, в зимовий період не своєчасно були прибрані прилеглі території домоволодінь та приватних підприємств. Тому у рішенні зобов'язали інспекцію активізувати роботу з виявлення порушників Правил благоустрою території міста та притягнення їх до адміністративної відповідальності, залучаючи до співпраці ЗМІ, небайдужих мешканців, представників рад мікрорайонів та  громадських інспекторів.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]