Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Із засідання виконавчого комітету
2016-04-28

28 квітня під головуванням міського голови Сергія Соломахи відбулося засідання виконавчого комітету. Про підсумки осінньо-зимового періоду 2015–2016 років та підготовку житлово-комунального господарства до літнього курортного сезону 2016 року доповідав начальник відділу житлово-комунального господарства міської ради Михайло Коркішко. За його словами, комунальні служби із поставленими задачами впоралися   своєчасно і в повному обсязі.

Підприємства житлово–комунального господарства міста працювали досить стабільно. Населення безперебійно забезпечувалось теплом в оселях, прибирались від снігу дороги, тротуари, прибудинкові території. На належному рівні утримувався житловий фонд та подавалась гаряча та холодна вода. Працівники комунальних підприємств своєчасно реагували на виникнення поривів, швидко їх ліквідовували і не допускали значних перебоїв в наданні послуг. Доповідач детально проаналізував стан справ по кожному підприємству, вказавши на проблемні питання.

Як зазначив міський голова Сергій Соломаха, на сьогодні важливим питанням для міста є належна підготовка його до проведення курортно-літнього сезону, завершення двомісячника озеленення і чистоти та підготовка комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період. Він закликав комунальників добросовісно працювати над цими завданнями.

На засіданні було обговорено  і інші питання з життєдіяльності міста.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]