Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
І (відбірковий) етап Чемпіонату області з основ підприємництва "Крок до бізнесу"
2023-03-16

16 березня 2023 року в управлінні освіти, молоді та спорту відбувся І (відбірковий) етап  Чемпіонату області з основ підприємництва "Крок до бізнесу". Конкурс було проведено з метою підвищення рівня обізнаності учнівської молоді в питаннях розвитку підприємництва у формі економічної ділової гри – комп’ютерної симуляції.

Учні ОЗО «Миргородська гімназія №3», ОЗО «Миргородський ліцей ім І.А.Зубковського», Миргородської гімназії №2 «Гелікон» та Кибинської гімназії спробували себе у ролі підприємців, які приймають економічні рішення, що ведуть до фінансового успіху (покупка або продаж продукції, оплата праці, найм чи звільнення працівників, реалізація продукції в умовах конкуренції).

Змагаючись за найбільший прибуток, перемогу здобули учні Кибинської гімназії (керівник Коваленко І.В). ІІ місце посіла команда ОЗО «Миргородська гімназія №3» (керівник Сизоненко І.М.), ІІІ місце – Миргородська гімназія №2 «Гелікон» (керівник Лях О.М.).

Вітаємо переможців! Натхнення вам, ніколи не втрачайте оптимізму, не звертайте з шляху успіху і удачі, не забувайте про мрії і впевнено прагніть  їх здійснення!

 

 

Наталія ПОГИБКО,

інспектор управління освіти, молоді та спорту

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]