Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Генеральне прибирання в мікрорайоні "Спортивний"
2019-04-22

Толока – це коли разом, це коли дружно, гуртом і весело. Громада мікрорайону "Спортивний" підтримала рішення міського виконавчого комітету: 20 квітня – загальноміська толока. А перед цим увесь квітень,  на яку вулицю чи провулок не глянь - усюди гребуть, копають садять… 

Особливо активно працювали мешканці будинків Гоголя, 154, 156, 158; Троїцька, 67( голова будинкому Корабельніков В.О.), з музикою, варениками, весело працювали жителі  будинку Гоголя,162 (голова будинкому Пилипенко Т. І.). Голова вуличкому вул. Тичини Вишар В.П. організувала дорослих і малих на прибирання дитячого майданчика. Проте наймасовіше дійство розгорнулося на березі річки Хорол, у районі вулиць Ведмедівка, Заозерна. Організатором був депутат міської ради, заступник голови ради мікрорайону Ручка М.А.. Це він запросив музик аж сусіднього району, подбав про кашу та й до каші. А голова ради мікрорайону, депутат міської ради Залєський О.В. копав, вигрібав, садив, носив, показуючи молоді, як треба працювати. Голова вуличкому Остріжний С.М.також  був завзятим до роботи, показував приклад молоді, як порібно садити дерева.

Потім були призи від депутата міської ради Булойчик О.М. найпрацьовитішим (еко-торбинки, фартухи), а особливо роботящим – Щелєву Г. та Шевелі С. - знаряддя праці (лопатку й граблі). Дітям- солодощі (по великій шоколадці).

Завершилася толока кашею, піснями, спогадами і роздумами про мир, злагоду, щасливе і забезпечене життя в нашому спільному домі – Україні.

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]