Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Гаряча лінія міського голови
2018-09-06

5 вересня 2018 року міський голова Сергій Соломаха провів особистий прийом громадян у режимі "гарячої телефонної лінії". Цього разу до очільника міста із своїми проблемами звернулося 10 містян.

Переважна більшість звернень стосувалася питань житлово-комунальної сфери та дорожньо-мостового господарства: дольової участі у ремонті покрівлі та асфальтування вулиць; заміни старих ліхтарів на нові біля РАЦСу та ремонту багатоквартирних будинків. Мешканці мікрорайону "Мінзаводський" звернулися з приводу будівництва амбулаторії. Жителі вул. Заливної підняли питання облаштування тротуару та встановлення лавочок.

Керівникам відділів та управлінь міської ради було доручено розглянути питання, які потребують детального вивчення, для надання ґрунтовної відповіді заявникам.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]