Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Дитинство моє золоте
2018-06-04

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.   1 та 2 червня розважально–ігрові програми  проведені і в мікрорайоні «Почапці». Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави. Якщо посмішки сяють на личках дітлахів  -значить в України є майбутнє.

З Днем захисту дітей на дитячому майданчику по вул. Енергетиків присутніх  привітала секретар міської ради, депутат міської ради Н. О. Гирка. На святі по вул. Почапці з вітальним словом до дітей і дорослих звернувся депутат міської ради, голова ради мікрорайону «Почапці»  Г. П. Семененко. На дитячому майданчику на розі вулиць Сластьона і Молодіжної привітав дітей зі святом   депутат міської ради О. І М`якота. Всі вони побажали міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!

Пісенні вітання дітлахам дарували  учениці ДМШ ім. А. Коломійця: Е. Дишлева, В. Величко (дует «Ельві»), П. Чех, К. Сіренко, В. Полянська, А. Харіна. Запальний веселий танок подарували учасники Народного ансамблю сучасного танцю «Екзотика» Центру естетичного виховання.

Маленькі гості свята «подорожували» і на «літачках», і на «автомобілях», стрибали «жабенятами». На імпровізованих зупинках розважали дітей  іграми і конкурсами веселі клоуни (А. Михайлюк, О. Курінна). Казковим «паровозиком» домчали до кінцевої зупинки, де на дітлахів чекав сюрприз - морозиво.

Вдячні за  допомогу в організації та проведенні свята виконавчому комітету Миргородської міської ради , відділу культури та міському будинку культури.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]