Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Дотримання принципів верховенства права при наданні адміністративних послуг в Миргороді
2018-05-31

Законно, доступно та прозоро. Саме так працюють службовці відділів Миргородської міської ради. Соціологічне дослідження продемонструвало високий рівень забезпечення принципів верховенства права як на рівні дотримання законодавства, так і на рівні суб'єктивної оцінки серед службовців та користувачів земельних послуг муніципалітету Миргорода. Про це розповіли соціологи під час презентації звіту за результатами дослідження для нашого міста "Дотримання принципів верховенства права  при наданні адміністративних послуг, пов'язаних із земельними питаннями в Миргороді".

31 травня  до Миргорода завітали експерти проекту "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні" за Проектом Академії Фольке Бернадотта, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції. У залі засідань міської ради вони презентували звіт про результати дослідження для міста "Дотримання принципів верховенства права  при наданні адміністративних послуг, пов'язаних із земельними питаннями в Миргороді".

Міський голова Сергій Соломаха привітав учасників засідання та висловив вдячність команді за проведену роботу, результати якої є своєрідним індикатором у діяльності органів місцевого самоврядування. Соціологічне дослідження покаже над чим треба попрацювати, щоб адміністративні послуги стали для громадян ще зручнішими і доступнішими, - зазначив керівник міста.

Уляна Заболотна, Представник проекту, Академія Фольке Бернадотта,  Мар΄яна Малачівська-Данчак, кандидат соціологічних наук, директор Соціологічної агенції «ФАМА» та Альберт Єзеров, кандидат юридичних наук, експерт проекту з питань верховенства права презентували звіт.  Вони зазначили, що соціологічне дослідження серед користувачів послуг та службовців  продемонструвало високі оцінки дотримання принципів верховенства права у процесі надання земельних послуг: 3,38 із максимальних 4 балів – середня оцінка для службовців, 3,44 – середня оцінка для користувачів земельних послуг. Рішення Миргородської міської ради базується на законах. Службовці дотримуються законів, але як і в інших містах-партнерах проекту виявлено труднощі з реалізацією принципу Законності в частині того, що хоча закон і регламентує процес прийняття рішення, проте разом і з тим містить суперечності, колізії та прогалини, які створюють умови для цього подвійного трактування або не надають чіткого пояснення, як приймати рішення. Аналіз законодавства показав не лише наявність ґрунтовного масиву нормативних  джерел щодо регулювання організації надання органами публічної влади адміністративних послуг у сфері земельних послуг в місті Миргород, алей високий рівень правозастосування. Усі принципи верховенства права, які бралися для аналізу,- законність, доступність, право бути почутим, право на оскарження, прозорість, підзвітність – знаходять відповідальне втілення у діяльності  муніципалітету Миргорода.

Після презентації результатів дослідження відбулося обговорення. Підсумувала його керуюча справами виконавчого комітету Антоніна Нікітченко. Вона зазначила, що хоча дослідження проводилися ЦНАП та земельних питань, насправді вони стосуються кожного службовця, бо саме їхня робота, яка впливає на загальну оцінку роботи органів місцевого самоврядування.  

Далі модератори запросили учасників до дискусії, яка завершилася  дорадчим комітетом. На засіданні визначили наступні кроки щодо розробки плану дій по поліпшенню надання адміністративних послуг для миргородців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]