Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Долучайтесь до бюджету участі Полтавської області
2017-06-13

Полтавщина стала пілотним регіоном в Україні, де почали  реалізацію обласної програми  "Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки". Житель області від 16 років може подати проект, пов'язаний з покращенням життя у своєму населеному пункті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету.

Проекти-переможці фінансуватимуть з обласного та місцевих бюджетів у співвідношенні 50 на 50. Такі умови передбачає Положення про бюджет участі Полтавської області. На реалізацію  цього проекту в обласному бюджеті передбачили 2 млн.грн. Прийом проектів триватиме з 20 липня по 20 серпня.

Нагадаємо, що і в Миргороді триває робота над розробкою інструменту залучення громадян до бюджетного процесу.  Робоча група розробила Положення про громадський бюджет та готує його до розгляду депутатів найближчого сесійного засідання. Нині триває конкурс на розробку дизайнерського логотипу громадського бюджету. Заявки приймають до 15 червня. Телефон для довідок 5-33-21.

Бюджет участі - це демократичний процес, який  дає нагоду кожному жителю міста чи області брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення своїх міст, сіл та регіону загалом.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]