Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Дні енергії в Миргороді
2019-07-01

До Днів енергії та Дня молоді у Миргороді 29 червня відбулися загальноміські заходи, до яких долучилися усі охочі містяни та гості. У цей день, на підтримку цілі Сталого розвитку 15.1 "Збереження, відновлення та раціональне використання наземних і внутрішніх прісноводних екосистем", водний велопарад зібрав понад 200 учасників усіх вікових категорій. На старті біля Миргородської калюжі національний координатор Угоди Мерів – Схід Оксана Кисіль привітала учасників та разом із командою проекту Європейського Союзу MO.GE.DI.CO розіграла безліч призів у безпрограшній лотереї. Серед призів були кімнатні термометри, світловідбивачі, значки з мотиваційним написами, еко-торбинки, футболки із закликом до збереження клімату.

На підтримку збереження водойм значна частина маршруту велопараду пролягала уздовж місцевої річки Хорол, а саме по запланованому у Велосипедній концепції міста рекреаційному веломаршруті. Частина цього маршруту – уздовж алеї на центральному міському пляжі – уже збудована. Саме там зупинились учасники та відвідали майстер-клас з розфарбовування еко-торбинок. Охочі отримали можливість створити власну авторську еко-торбинку. Також усі долучились до святкування водного Дня молоді із цікавими розвагами від партнера проекту Європейського Союзу MO.GE.DI.CO – ГО "За нами майбутнє", - розповіли у відділі муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]