Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Діалог влади і громади
2018-05-05

Представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій з Луганщини та Донеччини відвідали Миргород. Черговий візит організовано у рамках проекту ПРООН та Європейського Союзу "Діалог для порозуміння громадськості та влади з обміном кращими локальними практиками задля сталого розвитку".

Зруйнувати стереотипи щодо взаємин різних регіонів України та перейняти успішний досвід розвитку громад - такою є мета проекту Європейського Союзу, в рамках якого на Полтавщину завітали делегати з Донецької та Луганської областей. До Миргорода приїхали як до одного з найбільш енергоефективних міст України. Гості бажали дізнатися про можливості втілення енергоефективних та екологічних проектів, про шляхи взаємодії з громадою, а також про Стратегічне планування розвитку міста.

З делегатами зустрівся перший заступник міського голови Сергій Швайка. Позитивним досвідом роботи для розвитку міста Миргород готовий ділитися з іншими містами України так само, як і переймати успішний досвід інших територіальних громад, - підкреслив Сергій Швайка. Спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Анна Саєнко розповіла про результати співпраці в проектах міжнародної технічної допомоги, презентувала інноваційні практики.

За словами голови громадської організації Олени Нехаєвої, учасники навчальної поїздки отримали багато цінної інформації та вже мають ідеї, як застосувати її у своїх громадах.

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]