Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
День села Стовбине
2021-09-06

День рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди лишився, хто живе тут і працює. 4 вересня в селі Стовбине Миргородської громади відзначили  День села. В цей радісний день зібралося дуже багато жителів та гостей. Святкову атмосферу людям подарували учасники художньої самодіяльності Дібрівського будинку культури (директор Назаренко Тетяна) та танцювальний колектив  ̎Едельвейс̎ (керівник Садварій Юлія), також відбулася виставка майстрині Скляр Наталії (вишивка бісером). 

За кошти місцевого бюджету було придбано подарунки наймолодшому та найактивнішому жителям села, майстрині, сім'ї, яка виховує дітей, позбавлених батьківського піклування та призи для учасників лотереї. Святкування продовжувалося частуванням кашею та дискотекою.

 Щиро дякую всім небайдужим людям, які допомогли в проведенні Дня села, адже саме в такі свята ми відчуваємо себе частиною великої громади, повідомила інспектор по роботі з органами самоорганізації населення організаційного відділу Тетяна Півень.


   

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]