Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Дайджест актуальних заходів серпня
2022-08-10

Керівники органів місцевого самоврядування продовжують обговорювати  нагальні питання в життєдіяльності громад та обороноздатності України на різних рівнях. У серпні міський голова Сергій Соломаха взяв участь у кількох нарадах. Зокрема, у Полтаві, під час зустрічі з віцепрем’єром – міністром із питань реінтеграції ТОТ Іриною Верещук було проговорено варіанти надання допомоги ВПО, яких евакуюють з Донецької області на Полтавщину, яку обрали одним із регіонів для розміщення переміщених осіб. Ключові теми  - це надання житла, працевлаштування, гуманітарна допомога.

У Києві за участі Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова предметно проговорили всі аспекти підготовки нашої Полтавської області до опалювального сезон, який буде досить непростим. Тож  на засіданні  розглянули всі можливі сценарії, аби українці взимку були з теплом. Один із ключових аспектів підготовки до осінньо-зимового періоду — це накопичення енергоресурсів. Йшлося також про стан готовності об’єктів інфраструктури громад до опалювального сезону, енергоефективні заходи. Було відзначено, що енергетична система України працювала і працює стабільно. Експорт електроенергії в Європу продовжується, що дає змогу, зокрема, не підвищувати тарифи для населення.

9 серпня у Решетилівці міський голова взяв участь у загальних зборах Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Учасники зібрання зосередили увагу на загальному стані справ на Полтавщині: обговорили питання роботи територіальних громад області по наданню гуманітарної допомоги, підготовки закладів освіти до початку навчального року, формування продовольчого резерву, виконання місцевих бюджетів та забезпечення теплопостачання в осінньо-зимовий період.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]