Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Чистота і ошатність міста – турбота його жителів
2017-04-12

Уже багато років підтримується добра традиція – з пробудженням весни небайдужі жителі будинків і вулиць дбайливо доглядають свою територію. очищують від минулорічного бруду, підбілюють дерева, бордюри, фарбують майданчики, лавочки - готуються до величного Христова Воскресіння Пасхи Господньої.

Цей рік не став винятком. Почали прибирання, як тільки зійшов сніг, та найбільший об’єм роботи було виконано активістами мікрорайону у День Довкілля – 8 квітня.

З цікавою ініціативою звернулась до жителів будинків, якими опікується депутат міської ради Булойчик О.М. – усіх запросила до участі у суботнику, після якого організувала частування смачною польовою кашею.

З ентузіазмом працювали на суботнику жителі будинків Гурамішвілі,3 (голова будинкому Мойсієнко Т.М.), Гурамішвілі,5 (голова Сидоренко З.Т.), Гоголя,34 (голова Ігнатюк М.В.), Гоголя,36 (голова Харьковська Л.М.), Гоголя,38 (голова Олефіренко Д.О.), Гоголя,42/1 (голова Маслак В.А.), Прибирали, фарбували, білили, упорядкували клумби. Підбадьорював віртуозною грою на баяні Гаврись С.В. Працювали дружно, з вогником.

Результати роботи порадували. Прибудинкові території засяяли чистотою, яскравими фарбами. Задоволені своєю роботою, тим, що не злякались не дуже привітної прохолодної погоди, учасники толоки жваво спілкувались за смачною кашею, жалкували, що малувато було молоді – і це проблема, яка потребує найшвидшого рішення, і щедро дякували депутату міської ради Булойчик О.М., яка організувала цю корисну добру справу.

Уклінно дякуємо всім жителям мікрорайону, які своєю безкорисною добросовісною працею роблять наше місто зеленим, красивим, привабливим і для його жителів, і для його гостей.

 

Голова ради мікрорайону «Центральний» Приліпа В.М.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 22 лютого 2024 року

     
     
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Миргородський ліцей «Лінгвіст»  оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]