Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
“Чому рука торкається роялю…”
2016-01-13

Під такою назвою під чарівні звуки класичної музики та натхненну поезію в музеї Давида Гурамішвілі відбулася музично-поетична зустріч, подарована викладачами дитячої музичної школи імені Анатолія Коломійця Мариною Кириченко (фортепіано) та Людмилою Шумейко (поезія).

- Єдність і гармонія двох муз - Поезії і Музики - знайшли свій відгук у душі кожного глядача, - упевнена мистецтвознавець Наталія Беркута. - Ця зустріч пройшла з великим тріумфом, і ми мали змогу відчути радість, піднесення, солодкий смуток, притаманні романтичному й імпресіоністичному настрою європейської культури.

А директор музею Тетяна Діденко запевнила, що хоч ця музично-поетична зустріч у музеї проходила вперше, але аж ніяк не востаннє. І тепер, коли в музеї з'явилося власне фортепіано,  такі зустрічі стануть традиційними.

Віра ЯВТУШЕНКО

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]