Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Благословенне слово: «Мати»
2018-05-14

Традиційно в Україні в травні святкують День матері. Офіційно його почали відзначати з 2000 року. Саме тоді було постановлено вітати наших матусь у другу неділю травня. За ці роки свято міцно прижилося в нашій країні. Українці з давніх-давен шанують і поважають матерів, тому з радістю святкують день, коли можна подякувати їм за турботу.

11 травня завідуюча міською бібліотекою для дітей Н. Макуха разом з керівником гуртка «Чарівна райдуга»  Н. Тузенко  завітали до НВК «Гелікон» для того, щоб познайомити малечу з історією та особливостями цього свята в різних країнах світу.

Потім діти навчилися працювати в техніці «декупаж» та підготували приємні подарунки своїм ненькам. Початківці задекорували безліч дощечок, корзинок, дисків. Кожен з них, сворююючи цей маленький шедевр, намагався вкласти всю свою любов до рідної матусі.

День матері - це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net