Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Бюро технічної інвентаризації: отримати технічний паспорт просто!
2024-02-21

Внаслідок військової агресії рф українці кожного дня втрачають майно. Ворог знищує житлові будинки, предмети побуту, документи, цінні та дорогі серцю речі. Держава працює. Збирає інформацію про об’єкти та постраждалих. Шукає джерела фінансування і впроваджує механізм для виплати компенсацій. Готових рішень щодо усіх проблемних питань ще немає, але вже є розуміння, що шлях від фіксації руйнування до отримання компенсації для багатьох постраждалих буде складним і тривалим. Відсутність документів на ваше житло може ускладнити отримання компенсації у майбутньому.

Технічний паспорт — повноцінна "біографія"  будь-якого об'єкта нерухомості.

Кожен власник квартири або приватного будинку, офісу, дачного будиночку або гаража повинен мати цей документ. Навіть, якщо ви втратите технічний паспорт на паперових носіях, то він зостанеться в цифровій формі за умови, що він внесений в реєстр ЄДЕССБ - ви його отримали після 1 серпня 2021 року і йому призначений QR код.

Спеціалісти комунального підприємства «БТІ» Миргородської міської ради готові допомогти знайти вихід з усіх ситуацій і вирішити питання за короткий проміжок часу. Отримати технічний паспорт просто. Достатньо написати заяву від власника майна і докласти необхідні документи, щоб фахівець приїхав на об’єкт і провів огляд  та заміри, на підставі яких і виготовляється документ. Список необхідної документації варто уточнити у відповідності до конкретної ситуації.

Бюро технічної інвентаризації має у штаті кваліфікованих інженерів з багаторічним досвідом та накопиченими за 8 десятиліть архівними матеріалами та має міцну матеріально-технічну базу. Послуги надаються за демократичними цінами. Вартість залежить від строків, обсягів і складності робіт, що проводяться. Щоб замовити техпаспорт, потрібно скласти договір, де будуть прописані всі нюанси.

 Консультацію можна отримати:

  • за телефоном  5-09-01 та моб. 095-72-41-267
  • або завітати в офіс за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 64, приміщення 207, 2 під’їзд, 2 поверх.

Вам обов’язково дадуть відповідь на ваші питання і нададуть компетентну юридичну допомогу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань соціальної політики

4 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства, оборони, цивільного захисту, правопорядку та протидії корупції

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 березня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на  1 березня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]