Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Бюджетна участь та соціальна підзвітність
2018-06-26

У рамках проекту «Єднання поколінь на користь громади», який реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» за підтримки «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні громадське об’єднання соціального захисту Миргородське міське товариство «Милосердя і здоров’я» провели тренінг по апробації навчального продукту «Бюджетна участь та соціальна підзвітність для людей поважного віку».

Бібліотекар інформаційних технологій Миргородської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д.Гурамішвілі Мирошніченко Ганна провела презентацію способів взаємодії та впливу громадян на владу. Бюджет як основний фінансовий інститут громади представила Козлова Вікторія – керівник МММГО «За нами майбутнє». В конструктивній, дружній, теплій та активній атмосфері пройшли практичні завдання з використанням сайту Миргородської міської ради, а саме: звернення громадян, електронні петиції, доступ до публічної інформації та методики заповнення електронної форми для подання проекту. Підсумки тренінгу підвела координатор проекту «Єднання поколінь на користь громади» Катерина Одай. Цей тренінг дасть змогу людям поважного віку широко і різнобічно використовувати сучасні інструменти взаємодії з владою, розвивати місцеві ініціативи, свою спроможність, брати участь у демократичних процесах.
  Партнери заходу: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Миргородської міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]