Подорожі – це гарно проведений час, це можливість сумістити навчання, пізнання нового, випробовування себе та отримання нових незабутніх вражень. Саме це переконання об’єднало активних освітян Миргорода, які впродовж травневих свят вирішили побувати в чудових куточках нашої славної Батьківщини. За 3 дні ми побачили підготовку Софіївської площі м. Київ до визначної події – Євробачення 2017, виставку величавих писанок, послухали прекрасний спів бандуристів та згадали ще раз імена і безстрашний подвиг Небесної сотні.
Цікавість завела освітян на Тернопільщину у селище Кривче, де розташована гіпсова печера протяжністю 22 км, у якій постійна температура 12 градусів та розмаїття лабіринтів. Враження переповнювали, адже потрібно було слідкувати, щоб не постраждали ні голова, ні ноги, бути обережними, щоб не потрапити в кігті власнику печери та не потурбувати кажанів.
А далі були подорожі замками Хотина та Кам’янця-Подільського, незабутня екскурсія на катері річкою Дністер з мальовничими берегами, романтика нещодавно відкритої паркової зони відпочинку в Кам’янці, де можна було спостерігати за лебединою вірністю Майстра та Маргарити і розділити радість очікуваного материнства з Ромео та Джульєттою.
Найбільш піднесених і ейфорійних емоцій одних та нечуваного співпереживання інших викликала переправа через каньйон на висоті 68 метрів та протяжністю 184 метри в цьому ж таки Кам’янці.
Бажання неординарно провести час привело миргородців на фестиваль «Форт пост», де дами мали можливість відчути себе прекрасними міледі, за погляд яких мужньо билися на турнірі хоробрі лицарі.
Зануритися в атмосферу студентських років дав можливість величний Чернівецький університет, а відчути всю значущість науки та навчання допомогли моменти перебування у Блакитній, Мармуровій та Червоній залах ЧНУ. Французький та англійський парки на території університету відкрили ніжність та тендітність весняних квітів, величну тягу до сонця і неба буків, сором’язливість сакури, екзотичний цвіт магнолій та рожевих каштанів.
Відпочивши, сповнені нових яскравих вражень, повертаємося ми до буденної робочої рутини, щоб паралельно з викладанням предмету виховувати у підростаючого покоління повагу до історії Батьківщини, толерантне ставлення до всіх національностей, що проживають на території України, показуючи власним прикладом важливість освіти упродовж всього життя.
Ідейний організатор – Невєрова Ю.В.,
Організатор дозвілля – Ярмоленко Н. Г.,
Фінансова підтримка – Миргородська міська профспілка працівників освіти і науки України.
Подяка всім членам групи за приємно проведений час!!!