Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Акценти виконавчого комітету
2019-02-20

20 лютого міський голова Сергій Соломаха провів планове засідання виконавчого комітету. Серед основних питань, які було розглянуто на засіданні, підсумки роботи комунальних служб у минулому році та ухвалення поточних рішень із соціальних питань, підприємницької та архітектурної діяльності, роботи виконавчого комітету.

Перед початком роботи присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Про стан роботи та фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Спецкомунтранс» за 2018 рік інформував начальник Олександр Онищенко. Він проаналізував діяльність, надані послуги, ситуацію з оплатою послуг, матеріально-технічною базою та акцентував на проблемних питаннях підприємства. Доповідач також повідомив, що для стабільної та більш якісної роботи КП «Спецкомунтранс» необхідно придбати 2 сміттєвози з заднім завантаженням, 3000 одиниць контейнерів для сміття та мобільну сортувальну лінію для сортування сміття. Наступне питання стосувалося підсумків діяльності Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління. Доповідав Олександр Марченко - керівник детально проаналізував фінансову та господарську діяльність. Навів приклади співпраці з головами будинкомів, які активно беруть участь у співфінансуванні ремонтів, виокремив низку будинків, які не визначилися з управителем, а також ті, які мають заборгованість по оплаті за послуги.

          Обговоривши питання по звітності підприємств, члени виконкому взяли інформацію до відома та доручили керівникам комунальних закладів забезпечити системний контроль за якістю, своєчасністю та повнотою надання послуг населенню міста, активізувати роботу щодо погашення заборгованості за надані послуги та посилити претензійно-позовну роботу щодо зменшення дебіторської заборгованості, а також  вжити заходів щодо підвищення ефективності діяльності даних підприємств.

На виконкомі також було заслухано інформацію про підсумки роботи відділу культури міської ради за 2018 рік та про стан роботи з легалізації заробітної плати і зайнятості населення міста за 2018 рік.

У ході роботи  було також ухвалено поточні рішення із соціальних питань, підприємницької та архітектурної діяльності, обговорено депутатське звернення Анатолія Вороновського щодо звернення до обласної влади з приводу погашення заборгованості  по зарплаті  працівникам підприємства "Миргородводоканал"  та  про відновлення дротового радіо на території міста.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]