Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища (День еколога)
2020-06-05

5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Саме  у  1972 році у Стокґольмі, на конференції ООН з довкілля, делегації Японії та Сенегалу запропонували щорічно відзначати цей день, щоб привернути увагу людства до проблем використання природних ресурсів планети.

Приводом до проведення всесвітньої акції стало звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу, попереджаючи людство про небезпеку, що загрожує довкіллю та людям у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища.  "Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами", - йшлося у зверненні.

Програмний документ «Порядок денний на ХХІ століття»,  спрямований на досягнення захисту та збереження навколишнього середовища та розвитку здорової економіки, прийняли  179 країн світу. Цей день  5 червня став професійним святом екологів України. 

Підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом не лише посилило економічні інтеграційні процеси, а й стало насамперед юридичним підґрунтям євроінтеграції у природоохоронній галузі. Зокрема, співробітництво між Україною та ЄС має на меті:

- збереження, захист, поліпшення і відтворення якості навколишнього середовища;
  -захист громадського здоров’я;

-розсудливе та раціональне використання природних ресурсів;
  - заохочення заходів на міжнародному рівні, спрямованих на розв’язання регіональних і глобальних проблем навколишнього середовища.

Всесвітній день охорони навколишнього середовища відзначається як народне свято, з вуличними мітингами, парадами велосипедистів, «зеленими» концертами, акціями з висадження дерев, прибирання території тощо, до яких може долучитися кожен. Також чимало подій відбувається на політичному рівні.

З початку святкування в 1972 році жителі багатьох країн провели багатотисячні заходи щодо захисту навколишнього середовища,  і сьогодні цей День є можливістю для  кожного з нас проявити турботу про нашу планету.

Адже це просто

 прибрати після себе  та сортувати сміття
   - дотримуватись  вимог протипожежної безпеки
   - не мити автотранспортні засоби біля водних об'єктів
   - не забруднювати водойми
   - турбуватися про тварин та оберігати їх
   - брати участь в акціях з прибирання, висадження дерев тощо.

Шановні захисники природи, науковці, екологи, представники громадських екологічних організацій, студенти-екологи! Вітаємо із професійним святом! Дякуємо всім, хто докладає зусиль для збереження довкілля.

Підтримуємо ваші ініціативи та бажаємо нових успіхів у благородній справі захисту навколишнього середовища!

 Міністерство енергетики иа захисту довкіллля

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net